sobota, 15 marca 2014

Oasap tulip hoodie & Marks & Spencer blazer     Mam nadzieję, że teraz na blogu będą królować już tylko takie wiosenne zestawy. Słoneczko i aż 15 stopni to dobra okazja do zdjęć:) Szukając jakiegoś fajnego miejsca w pobliżu uczelni znalazłyśmy z Majką klimatyczny dziedziniec należący do więcej..

poniedziałek, 3 marca 2014

Jollychic Giveaway!Zanim pojawi się post 'outfitowy'(jak to brzmi..:)), mam dla Was super rozdanie zorganizowane przez sklep JollyChic.com, w którym do zgarnięcia jest wybrana przez siebie rzecz ze sklepu o wartości $80!! Wybierajcie co tylko dusza zapragnie, aby tylko koszt nie przekraczał tej kwoty..:)Zasady są proste! Obowiązkowo musicie:

- zarejestrować się na stronie sklepu JollyChic.com,
- zostań publicznym obserwatorem mojego bloga oraz polub JustCleo,
- polubić JollyChic na facebook'u Jollychic,
- zostaw komentarz z linkiem do wybranej rzeczy oraz swój adres e-mail.


Rozdanie trwa do 17.03.2014


Kochani! W związku z pytaniami o to czy możecie wybrać jedną czy więcej rzeczy, odpowiedź jest taka- z tego co udało mi się ustalić, to ilość rzeczy jest dowolna. Łączna kwota ma jednak nie przekraczać $80. Na koniec dostajecie od sklepu voucher, który przeznaczycie na zakup wybranych ciuszków, akcesorii. Pozdrawiam!
.........................................................................................................................

To take part in the giveaway it is obligatory to:

- register at JollyChic.com,
- become a follower on my blog and like my page at JustCleo,
- like Jollychic at facebook Jollychic,
- leave a comment with a chosen thing worth up to $80 and your e-mail address.

The giveaway expires on the 17th of March!