czwartek, 23 stycznia 2014

Cold Weather outfit idea


W końcu pogoda taka jak przystało na styczeń. Nie żebym szczególnie przepadała za śniegiem, mrozem i zawieją, ale miesiąc zobowiązuje!:) Gdy jest zimno preferuję wygodne, ciepłe ciuszki, które nie krępują ruchów. Bluza i spódniczka są wykonane z BARDZO ciepłych materiałów, także sprawdzają się fantastycznie w chłodne dni (nazwy sklepów w opisie).

Finally the weather suitable for January. A little bit chilly, snowy..now it's perfect snowy month. The hoodie and skirt I'm wearing are extremely cosy and warm so I have to tell you it's my no. 1 outfit for cold weather (names of the stores given below).hoodie- CLICK /skirt- CLICK /earmuffs- Carry/ cold weather boots with plush lining- Carry/ PVC bag for cards- CLICK / gloves- nn/niedziela, 19 stycznia 2014

Dressale GiveawayCześć:) Mam dla Was kolejne rozdanie, tym razem organizuję je z firmą Dressale.com. Do zgarnięcia jest wybrana przez siebie sukienka z ww. sklepu o wartości $200 !

Warunkiem przystąpienia jest:

1. Rejestracja na stronie sklepu Dressale.com .
2. Polubić sklep na Facebook'u Dressale VIP .
3. Zostań publicznym obserwatorem mojego bloga, ewentualnie polub JustCleo.
4. W komentarzu zostaw swój adres e-mail i podaj link do wybranej przez siebie na stronie sklepu sukienki- wybieramy tutaj Dress!
.

Konkurs trwa do 15.02.2014 i na każdą sukienkę przypadnie jeden zwycięzca!

.............................................................................................................................
Hi! This time you're given a chance to win a dress worth $200 in this Dressale.com giveaway!


All you have to do is:

1. Register at Dressale.com .
2. Like Dressale VIP on facebook.
3. Follow my blog or like JustCleo.
4. Leave your e-mail address below and choose a dress here: Dress!
.

The giveaway expires on February the 15th. There's going to be one winner for each dress!

piątek, 3 stycznia 2014

Calvin Klein coat & Reserved furry vest


Witam Was nowym postem już w 2014r!<3 Oby ten rok był tak dobry jak poprzedni:) Tym razem mój Sylwestrowy futrzak o pudrowym odcieniu z Reserved postanowiłam nałożyć na płaszcz. Jak było? Zdecydowanie ciepło! Koktajlowy golf wpisał się w całość wyśmienicie, a żeby nie było zbyt pastelowo dorzuciłam czarną spódniczkę. Powiedzmy więc, że Nowy Rok powitałam.. na różowo:)

It's the first post in 2014! Hope that the new year is going to be at least as good as the previous one:) This time, I put my furry vest on the grey coat. It was soo cosy and warm! The cocktail-coloured turtleneck was a perfect adding to this pastel combination. In order not to make it all too saccharine I wore a black skirt.
coat- Calvin Klein/ furry vest- Reserved/ pendant- House/ turtleneck sweater- nn/ bracelet- Szkatułka Przyjemności