sobota, 29 czerwca 2013

Aztec code & flower sunnies meet in the garden


Hej! Wyjątkowo, dzisiejszy post jest po części z działu ogrodnictwo i ornitologia:D Ogród Mamy kwitnie, a ja hasam sobie w nim niczym nimfa. A razem ze mną zgraja kotów, a dokładnie cztery, z których trzy są jeszcze bezimienne. Najfajniej jest rano, gdy z kubkiem kawy można posłuchać śpiewu wilg i kosów, poczuć rosę pod stopami, a w powietrzu unosi się odurzający zapach kwitnących naokoło lilii, jukk, lip zwabiających rzesze pszczół. Taki mój własny Tajemniczy Ogród, z którego nie chce się wracać do rzeczywistości.dress- Stradivarius/ sunnies- Choies/ flower necklace- DIY/

Photography: Elwira Kusz

Ostatnie zdjęcie jest magiczne.. inspirowane Van Goghiem??
:)


środa, 19 czerwca 2013

Boho love


Jem jabłko winne
I myślę ech ty życie łez mych winne
Nie zamienię cię na inne..
Och życie kocham cię, kocham cię,
kocham cię nad życie!
Choć barwy ściemniasz
Choć tej wędrówki mi nie uprzyjemniasz,
Choć się marnie odwzajemniasz..

(E.Geppert)


Hej! Chyba już zauważyliście, że ostatnimi czasy inspiruję się głównie stylem boho i vintage. Przyznaję- w tych klimatach czuje się najlepiej i daję słowo na tych zdjęciach nie koniec..:)

Chcę też wspomnieć, że z dniem 01.07 zostanie wyłączony Google Reader..Tak więc, jeśli dodaliście mój blog do obserwowanych(za co wielkie DZIĘKI!)to niestety, ale opcja ta zostanie wyłączona. Co mogę Wam poradzić? Założyłam bloglovin,więc jeśli chcecie nadal śledzić moje wpisy to zapraszam do obserwowania przez bloglovin. Tak swoją drogą to jestem trochę oburzona, że tak o po prostu sobie wyłączają i mają gdzieś ludzi, którzy z tego korzystają..

backpack-River Island/ shorts-Cubus / top- H&M/ hat-sh/ vest-my mum's

photography: Elwira Kusz photography

piątek, 14 czerwca 2013

Not all who wander are lost..

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty i telefon głuchy
tylko co nieważne jak krowa się wlecze..
Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna..


Hej, po ciężkim i zwyczajnie przykrym tygodniu (i nie- nie chodzi tutaj o uczelnię) w końcu napiszę kilka zdań, od siebie. Zazwyczaj się nie rozpisuję, drugą Agathą Christie nigdy nie będę, nie ukrywajmy. Czasem jednak życie potrzebuje komentarza; szczególnie gdy osobę, którą cenimy, szczególnie lubimy bądź kochamy dotyka nieszczęście. Wtedy nie sposób nawet normalnie funkcjonować. Łączymy się z kimś w jego cierpieniu i nic innego się nie liczy, ani egzaminy, ani praca, nic..A najgorsze jest to, że zwyczajnie nie da się nic zrobić..Natłok emocji jest tak duży, że trudno sobie z nim poradzić. A życie biegnie dalej.


shoes- Even & Odd via Zalando/ backpack- Asos/ blouse- H&M/ Indian vest- with vanity shop/ shorts- sh/ deer bracelet-
Szkatułka Przyjemności

sobota, 8 czerwca 2013

vintage is always cool


Hej Kochani! Przepraszam, że nic ostatnio nie dodaję nowych postów, ale składa się na to sporo czynników- a to pada cały dzień, a to nagła burza, a to sesja (omg..).Ale w końcu jest nowy post z pięknego miejsca- Skansenu w Lublinie. Przyznaję, że byłam tam po raz pierwszy, a mieszkam tuż obok niego:D W każdym bądź razie, trochę sobie z Effy pozwiedzałyśmy (nie wszystko niestety, ale planujemy tam wrócić) i porobiłyśmy masę zdjęć.

Hi again! Sorry for such a gross negligence of my blog, it is for not writing here, still there are so many factors that have contributed to this- it's been raining all the time, there have been thunders and it's the end of the academic year so you know ..xD Anyway, these pictures have been taken near my home- in teh heritage park in Lublin, which is a wonderful place to be indeed! There is a multitude of beautiful old cottages with attached gardens.necklace- efoxcity.com/ dress- sh/ bracelets- Szkatułka Przyjemności / deer ring- Iloko.pl/ watch- Vinted.pl / flat shoes- Croppphotos by: Elwira Kusz