czwartek, 28 lutego 2013

The Old Town stroll


Hej!W końcu jakiś większy post. Pogoda nas troszkę wczoraj rozpieściła(przynajmniej w Lublinie) i cały dzień można było cieszyć się słońcem. Oby tak częściej! Po wykładach wybrałam się z Agatą na Starówkę i to właśnie jej autorstwa są zdjęcia (tak na marginesie- niezwykle sympatyczna i utalentowana z niej osóbka xD).

Hi! Finally I've got some photos for you guys. The weather was lovely yesterday (at least in Lublin) and it was shining all day. Having my lectures finished I went to the Old Town with Agata and it was she who took all these beautiful photos.

dress-HM/ coat-no name/ sweater- HM/ purse- grandma's/ shoes/ Deezee/ watch- GranaShop/ headband- HM/ necklace- HM

(Tak właśnie sobie uświadomiłam,że chyba jestem uzależniona od H&M-u..)


zdjęcia - Agata Wasiljew

sobota, 23 lutego 2013

In the secret casket..

Już niedługo na widnokrąg
świt różowy spełznie wolno,
mgły rozwieją się jak przędza,
zbledną światła, pryśnie czar.


Hej Kochani! W końcu weekend. Mam dzisiaj sporo czasu dla siebie, więc przygotowałam dla Was mały 'biżuteryjny' pościk. Pokażę Wam moje perełki:)

Hi! It's finally weekend. I've got so much free time to do sth just for myself, yet I've decided to prepare a jewellery post for you guys..:)scarab necklace-H&M/doves necklace-Orsay?/pink gemstone earrings-H&M/canine earrings-Orsay/triangular earrings-Cubus/black gem bracelet-H&M/eagle claw-Monashe/spikes embroidered bracelet-Iloko/flower ring- Primark/ rings-H&M/moustache watch-GranaShop/spikes necklace- Monashe/jets embroidered bracelet- H&M

pearls & flowers necklace- Primark/marine bracelet-House

Chcecie być na bieżąco? Polubcie mnie na fb:)

środa, 20 lutego 2013

Can't wait for Spring!


Już dawno nie było tutaj takiego posta. Na dworze zimno i śnieżnie, a ja marzę o wiośnie!xD Jak widzicie, w tym roku będzie bardzo kolorowo. A przynajmniej u mnie..:) Żadnych szarości, czerni, tylko wesołe odcienie..ale do tego jeszcze troszeczkę. Tymczasem zostawiam Was z masą wiosennych inspiracjiniedziela, 17 lutego 2013

IV Spotkanie Podkarpackich Blogerek!


W piątek po raz drugi miałam szczęście uczestniczyć w spotkaniu podkarpackich blogerek (fantastycznych dziewczyn, tak na marginesie:)) Spotkanie minęło w oka mgnieniu, chociaż posiedziałyśmy sobie ok. 3 godzin w przytulnej Cukierni Wiedeńskiej, w centrum Rynku w Rzeszowie. W spotkaniu brało udział 15 dziewczyn, a więc więcej niż ostatnim razem!xD Już się nie mogę doczekać kolejnego spotkania!:)Czas umilała nam rozmowa, pyszne jedzonko oraz Harper's Bazaar xD

poniedziałek, 11 lutego 2013

Cat is always the best


Hej Kochani! Witam Was w ten mroźny poranek:) Zadziwiam samą siebie- wstaję jakby coraz szybciej! Dzisiejszy rekord to 06:30..Oby tak dalej:) Zdjęcia są wczorajsze,zarówno kicia jak i mój brat nie chcieli ze mną współpracować..Ostatecznie jednak JAKIŚ efekt jest(oceńcie sami). Może w Lublinie uda mi się zrobić jakieś lepsze zdjęcia (zawsze ten sam problem..ehh). Muszę przyznać, iż moja miłość do kożuchów będzie taka namiętna, jednak to prawda! Jak na razie widzę same plusy ich noszenia- są ciepłe, praktyczne i można je naprawdę ciekawie zestawić. Uświadomiłam też sobie, że jeszcze ani razu nie pokazałam w żadnej stylizacji torby z Pakamera.pl, która spokojnie może nosić miano mojej ulubionej:) Do usłyszenia wkrótce!

Hello! It's a a frosty morning, and I'm already working on a post drinking amazingly tasty coffee. In these photos I'm wearing my mum's sheepcoat, which is so cosy and practical that I could wear it all the time. Moreover, I've realized this is the first time I've shown you guys the Pakamera bag, which may be called as my favourite:)


sheepcoat- no name
cap- Grandpa's
minty sweater- no name
bag- pakamera
pants- stradivarius
scarf- H&M


Moja kotka Teri nie chciała ze mną współpracować..wolała hasać po drzewach:))


niedziela, 10 lutego 2013

Shiny blackness.


Od ostatniego posta minęły całe wieki..Całą winą za to zaniedbanie obarczam więc sesję, która już właściwie dobiegła końca. Nie mam jeszcze niestety żadnych konkretnych zdjęć, ale wrzucam coś na szybko, parę zdjęć zrobionych 'domowo', ot tak na wszelki wypadek abyście o mnie nie zapomnieli:) Jutro/ pojutrze postaram się o jakiś lepszy post, w ogóle zamierzam bywać tutaj częściej, skoro okres najintensywniejszej nauki już za mną xD Zmykam ludziska i życzę miłej, leniwej niedzieli..:)

It's been ages since I last wrote a note here. Well, I can only put the blame on the session which is finally over. I have no fab photos that's why I've taken some by myself today so that you wouldn't forget about me:) Maybe tomorrow I'll prepare a better post, up till now that's all. Have a good day!:)headband- H&M
purse- Versace
scarf- vintage
sweater- no name

Jak Wam mija weekend?:)