środa, 26 grudnia 2012

My dog loves camera as much as I do!

Korzystając z okazji iż jest jeszcze trochę śniegu(który się topi w zastraszającym tempie..),wzięłam moją Sonię na małą sesję:) Chyba jej się podobało bo cały czas wpychała się przed obiektyw;] Niestety, udało się zrobić tylko kilka zdjęć, bo mój aparat wybrał sobie nieodpowiedni moment na rozładowanie się. Trudno, jutro też jest dzień:)Sorry!

There's less and less snow outside, that's why I took my last chance and brought my lovely dog Sonia for a walk and a shooting, guess she enjoyed it since it is me who plays second fiddle in the photos as you can see:) Sadly, my camera had a bad day..we took only a couple of photos. Anyway, we'll go some other time.:)


kożuszek- szafa Babci/ sheepskin- grandma's wardrobe
sukienka- H&M/ dress- h&m
sweter- no name/ sweater-no name
buty- Deezee/ shoes- deezee


Prezenty z których jestem nadzwyczaj uradowana to słodko różowe pudełeczko GlossyBox, w którym znalazłam fantastyczne kosmetyki, jak i zapach Naomi Campbell At Night, i tutaj napomknę, że jest to jedna z moich ulubionych perfum.


Kristina Bazan!


sobota, 15 grudnia 2012

Feels like Christmas


Hej!! Mimo mrozu, którego nie znoszę, wychyliłam nos z domu i udałam się z Elwirą na zdjęcia:) Założyłam mega ciepły sweter z uroczą sówką, ocieplane buty i czapkę Św.Mikołaja i tak przygotowana ruszyłam w drogę do Elwi. Fakt, było cudownie, śnieg się mienił w słońcu..tylko ten mróz..;/Tak czy inaczej, mam nadzieję, że śnieg wciąż będzie u nas gościć w święta..nie wyobrażam sobie świąt bez białego puchu!:)

In spite of the freezing weather I finally went out for some shooting with a friend of mine, Elwira:)I wore an extremely warm sweater depicting a lovely owl, warm shoes and a Santa's cap and this prepared I set off to meet Elwi. Yeah, it was gorgeous outside, snow looked awesome in the rays of the sun but the freeze..;/

photos by: Elwira Kusz
sweater- no name/ bag- HM/ pants- stradivarius/ boots- House/ cap- Santa's:)
sobota, 1 grudnia 2012

GIVEAWAY!


GIVEAWAY!

Kochani! Możecie zdobyć ten fantastyczny zestaw, jedyne co musicie zrobić to:
* zostać publicznym obserwatorem mojego bloga;
* polubić mój fanpage;
* napisać w komentarzu adres swojego bloga i adres e-mail;

Każda osoba biorąca udział może napisać tylko jeden komentarz z powyższymi danymi.

W skład kompletu do wygrania wchodzi:
- kolczyki i pierścionek skulls H&M (19,99zł);
- neonowe kolczyki piórka Cubus (29,99zł);
- etui H&M Fashion against Aids(9,99zł);


Wygrywa jedna osoba. Ogłoszenie wyników- 08.12 tj. sobota:)
Warunek: conajmniej 10 osób biorących udział w konkursie.