wtorek, 25 września 2012

Backpacks & Rucksacks by Asos


Wczoraj wieczorem zaczęłam przeglądać na allegro plecaki, i zobaczcie na jakie się natknęłam! Są przepiękne.. Zdecydowanie większość z nich była wyprodukowana przez brytyjską markę ASOS, więc stwierdziłam że zrobię z nimi post.. bo sporo tego się nazbierało:) Które Wam się podobają najbardziej? A może ktoś z Was już taki posiada..?:)Moimi faworytami są: 1, 3, 7 i 11.
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.
niedziela, 23 września 2012

Sneak peek: street fashion

Witam Was kochani w to zimne już, niestety, południe. Siedzę właśnie z kawką i wzięło mnie na wyszukiwanie zdjęć stylowych ludzi. Kilka z nich zostało zrobionych obiektywem Scott'a Schumann'a, o którym ostatnio przeczytałam kilkustronicowy artykuł w gazecie X, i którego zdjęcia robią niesamowite wrażenie! Przynajmniej na mnie:) Tak więc, zaczęło się od Schumann'a, a skończyło na oglądaniu zdjęć z Fashion Week'u.. Tak więc, zostawiam Was ze zdjęciami, mam nadzieję, że chociaż część z nich jest inspirująca:) Wg mnie, każde ze zdjęć ma w sobie to COŚ, co sprawia że chce się na nie patrzeć bez końca..Magia..

Hello my loveliest! It's a cold day, the autumn is in the air, that's why I'm sitting with a mug of coffee and looking for some inspiring photos..Some of them taken by Scott Schumann, some taken at Fashion Week..or to some accidental people in the streets..Hope you find them inspirational..fascinating..magical..simply, worth looking at:)
Ta spódnica jest świetna!!<3Buty!!<3


<Żadne z powyższych zdjęć nie jest moją własnością>

czwartek, 20 września 2012

Last week's new in

Witajcie Kochani:) Dziś podzielę się z Wami kilkoma nowymi nabytkami, których dostarczenie mi sprawiło mi niemało radości:) Szczególnie paczuszka od Monashe z kilkoma fajnymi błyskotkami (bransoletka szpony,naszyjnik kolce, opaska z kolcami) o których myślałam już dużo wcześniej i w końcu się doczekałam! Uśmiech na mej twarzy wywołał także kurier z butkami od Deezee, które nie tylko są wygodne, ale też baardzo odpowiednie na deszczową pogodę (taką jak dzisiaj..). W H&M-ie znalazłam ten ciekawy top (na przecenie za 30 zł), a w Cubus-ie pasek, który de facto zaciekawił mnie fajnym printem..:)

Hello everybody, tonight I'm going to present you a few long-awaited things I've finally received recently. First, there was this small package from Monashe, which contained an eagle claw bracelet, studded headband and spiky necklace that I adore so much!
Next thing- the Deezee shoes (awesome boots, really..and so comfortable<3) In H&M I was lucky to find an interesting t-shirt which was actually on discount.. Oh, and a belt encountered in Cubus..:)
eagle claw bracelet- Monashe/ studded headband- Monashe/ spiky necklace- Monashe


military shoes- Deezee


t-shirt- H&m/ belt- CubusKto się wybiera 29-go września do Plazy w Lublinie na casting/konkurs LG FashionTV
Model Search?? Może ktoś jest w wolontariacie Fashion TV Polska??


niedziela, 16 września 2012

Goddess on a highway/ ispiration!

Kochane! Dziękuję Wam za tak dużą liczbę obserwatorów i odwiedzających bloga:) Jest już Was 150!!:) kiss for all of youu!:**
A tymczasem zapraszam na małą dawkę zdjęć- inspiracji:)niedziela, 9 września 2012

Like a mermaid

Dzisiaj kolejna dawka zdjęć, podobny tj, delikatny, eteryczny klimat..W końcu okazja do założenia wianka:)Sukienka z Cubusa (pokazywałam już wcześniej), buty- nie za bardzo widoczne, musicie wierzyć na słowo- z Deezee<3

Własnoręcznie malowałam to krzesło..:)